Sloučení škol je odhlasováno

Na 5. zasedání Zastupitelstva Libereckého kraje konaném dne 30. 5. 2023 bylo odhlasováno a rozhodnuto o sloučení Střední průmyslové školy textilní, Liberec se Střední průmyslovou školou strojní a elektrotechnickou a Vyšší odbornou školou, Liberec, s účinností k 1. 7. 2023.

Dále zastupitelstvo rozhodlo o změně názvu Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy, Liberec na Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace, a to s účinností k 1. 7. 2023.

Ředitelem Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy, Liberec, příspěvková organizace se stane Ing. Bc. Jaroslav Semerád, MBA.