SRSPŠ

Oznámení: Sdružení nesouhlasí s odvoláním ředitelky školy - celý otevřený dopis níže v dokumentech ke stažení

O SDRUŽENÍ

Sdružení rodičů, studentů a přátel školy při SPŠT v Liberci bylo založeno 30. ledna 2013.

Předsedkyně výboru SRSPŠ - Slavomila Bradáčová

Pokladní - Hana Daďourková

Členové, zástupci tříd:

O1A - paní Ouhrabková Krupková

O1B - paní Svobodová

T1 - paní Beníčková

O2 - paní Ostráková

O2T - paní Václavíková

O3 - paní Černohousová

O3T - pan Kout

O4 - paní Samšiňáková

O4T - paní Sadvarová

Příspěvky do SRSPŠ

Výše příspěvku ve školním roce 2022/2023 zůstává ve stejné výši: 500,- Kč na žáka.

Platbu prosím proveďte do 31. 10. 2022 na účet sdružení - 3840968309/0800.

Do poznámky uveďte jméno žáka a třídu.

Transparentní účet

Finanční prostředky sdružení jsou spravovány na bankovním účtu v České spořitelně. Na tento účet směřujte příspěvky za studenty. Údaje o bankovním spojení získáte po otevření transparentního účtu zde a zároveň můžete kdykoliv sledovat nakládání s financemi.