Vzdělávání dotykem

PROJEKT UKONČEN

Naše škola je zapojena do projektu Vzdělávání dotykem, který je realizován ve školním roce 2014/15. Projekt se zaměřuje na zvyšování kompetencí a profesní rozvoj pedagogických a vedoucích pracovníků základních a středních škol v oblasti integrace informačních a komunikačních technologií (ICT) do výuky.

Hlavní cíle projektu:

• efektivní využití stávajících hardwarových a softwarových prostředků na partnerských školách, které jsou v mnoha případech ICT technikou vybaveny vcelku dostatečně, ale její využívání pedagogy není plnohodnotné
  • mentoring a vzdělávání pedagogů za účelem zlepšení integrace ICT nástrojů do výuky
  • pořízení nových mobilních (dotykových) zařízení pro každou partnerskou školu v počtu dle jejich zapojených pedagogů

Dotyk_plakat (jpg)