Dny otevřených dveří v lednu 2022

Zveme vás na dny otevřených dveří

ve středu 26. ledna 2022 13:00 - 18:00

v sobotu 29. ledna 2022 10:00 - 15:00

Máme pro vás připraveno mnoho nových a zajímavých workshopů neje ze světa textilu a oděvu, ale i workshop jazykový, kde vám formou kvízu, doplňovaček a dalších aktivit představíme cizí jazyky, které na naší škole učíme.

Stala se již samozřejmostí i nabídka příjemné posezení s kávou a něčím dobrým ve sborovně školy.

Těšíme se na vás

pedagogický sbor

VSTUPNÍ PODMÍNKY

Při vstupu do budovy prosíme všechny návštěvníky starší 12 let, aby při příchodu prokázali splnění jedné z následujících podmínek:

osoby starší 18 let

- o předložení certifikátu/tečky o platném očkování proti onemocnění Covid-19, nebo

- laboratorní potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19

osoby do dovršení 18 let věku

- laboratorní potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19

- u rozočkovaných předložení potvrzení o negativním PCR testu ne starším 72 hodin, nebo

- po celou dobu přítomnosti ve škole (kromě momentu konzumace) prosíme o zakryté dýchací ústrojí

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu