6. října 2022 - program

Vážení uchazeči o studium, absolventi, bývalí zaměstnanci, přátelé školy,

srdečně vás zvu na oslavy 170. výročí založení textilní školy v Liberci.

Od 14:00 bude pro vás připravena ukázka projektové výuky na hlavní budově i v dílnách. Samozřejmostí bude prohlídka bezbariérového areálu školy (uvidíte, co jste ještě nikdy neviděli, pohled z výtahu do jednotlivých pater je úchvatný) - hlavní budovy i nově vymalovaných školních dílen, které se od letošního roku chlubí novou střechou s elektronicky ovladatelnými světlíky.

K dispozici bude i historicky první ucelená publikace o textilní škole v Liberci, která byla vydána právě k tomuto výročí ve dvou variantách, se seznamem absolventů a bez seznamu absolventů.

Škola bude pro vás otevřena do 18:00. Po dohodě samozřejmě i déle.

Těšíme se na vás