1.7.2023 došlo ke sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a VOŠ a Střední průmyslové školy textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvkové organizace.

Informace o studiu na sloučené škole jsou na prumyslovkaliberec.cz.

Přijímačky na nečisto na Textilce

Přijímačky na nečisto na Textilce

Přijímací řízení je podstatným a důležitým krokem v životě všech mladých lidí. Abychom jim tento krok alespoň trochu usnadnili, nabídli jsme všem uchazečům o studium na naší škole zkusit si přijímačky na nečisto. A tak se v sobotu v naší škole sešla velmi početná skupina zájemců, kteří si skutečně nasimulovali přijímačky.

Nejdříve si napsali jeden test, po malé přestávce test druhý. Přesně podle pravidel až to bude "na ostro". A pak přišlo to důležité, každý si svůj test opravil, zdůvodnil, rozebral, zhodnotil. Trávit sobotu ve škole není asi snem každého budoucího studenta, ale všichni, kteří se toho nebáli a šli do toho, udělali obrovský krok k úspěšnému složení přijímaček a dostat se tak na vysněnou školu.