4. ročník soutěže ODĚV A TEXTIL, LIBEREC (2017)

Velká změna v organizování soutěže. Letošní ročník poprvé organizuje nově vzniklý spolek. 4. ročník soutěže s mezinárodní účastí Oděv a textil, Liberec 2017, který se konal 21. 9. 2017 na půdě Technické univerzity v Liberci, přinesl mnoho novinek i překvapení. Organizátor soutěže Spolek pro pořádání soutěže Oděv a textil, Liberec ve spolupráci s módní návrhářkou Jitkou Klett připravil pro soutěžící nádhernou cenu, prezentace vítězné kolekce na Pražském hradě a na Fashion Weeku v Košicích. Této pocty se dostalo studentům ze Střední uměleckoprůmyslové školy v Karlových Varech.

Více o soutěži v Ročence.